معرفی

مجموعه زوپیر با هدف نوآوری در اجرای صفحات رویه و محصولات دکوراتیو آغاز به فعالیت نمود و همواره با عنایت به همت و یک دهه تجربه موسسین در این راه کوشید تا با به دست آوردن دانش روز و قرار دادن آن در کنار فرهنگ ایرانی مخاطبان این صنعت را در راهی درست همراهی نماید. همچنین مجموعه زوپیر قصد دارد با جمع آوری مجموعه ای فراگیر در انتخاب انواع محصولات امکان انتخاب شایسته تر را با سلایق گوناگون فراهم نماید. زوپیر در امر فرآوری صفحات اکریلیک (کورین) ، کوارتز (سنگ های مهندسی)، سرامیک (صفحات فوق فشرده) وهمچنین سنگ های طبیعی ، با تیمی مجرب در خصوص طراحی، تامین و اجرا، بسته ی کاملی از خدمات را ارائه می نماید. این مجتمع با توان و تنوع بالای تولید و واردات، بستر مناسبي جهت برآوردن نياز مصرف کنندگان در پروژه های ساختمانی مي باشد.


شرکت زوپیر در سه بخش به صورت جداگانه فعالیت می نماید :
o کالاهای ساختمانی
تمرکز این بخش بر روی ارايه ی کلکسیونی بی نظیر از صفحات است که از برترین معادن و تولیدکنندگان جهان گردآوری شده است.


o محصولات دکوراتیو
زوپیر تولید دکور های سنگی مدرن و کلاسیک را با همراهی گروهی از حجاران هنرمند و بهره گیری از ماشین آلات پیشرقته ، احجام سنگی چشم نواز و کاربردی را پدید می آورد . شومینه های سنگی، میز، گلدان و انواع ابزار های سنگی بخشی از دکورهای تولید شده در این مجموعه می باشد


o کانترتاپ
یکی از خدمات زوپیر ارائه خدمات مهندسی اعم از طراحی و نصب حرفه اي صفحات رویه می باشد. این بخش به صورت تخصصی در زمینه اجرای صفحات آشپزخانه، سرویس بهداشتی و سایر سطوح در فضاهای مسکونی و تجاری فعالیت می نماید.