سرامیک کف و دیوار راک (پرسلان)
سرامیک کف و دیوار راک (پرسلان) Rak Ceramic Flooring and Walls
سرامیک راک (RAK) محصولی است ، با طرح و رنگ های متنوع. این محصول با مقاومت بالا در تمامی فضاهای داخلی ، خارجی ، کف و دیوار کاربرد دارد.
اطلاعات بیشتر
سنگ طبیعی کف و دیوار
سنگ طبیعی کف و دیوار Stone Flooring and Walls
زیبایی شگفت انگیز و استحکام ماندگار سنگ طبیعی همواره توجهات را به استفاده از این محصول طبیعی خارق العاده درمعماری ها و طراحی های داخلی معطوف نموده است. سنگ طبیعی با قرار گرفتن در هرمحیطی، زیبایی و انرژی خاصی را به آن مکان می بخشد.
اطلاعات بیشتر
سنگ طبیعی برای صفحات (میز) کابینت آشپزخانه
سنگ طبیعی برای صفحات (میز) کابینت آشپزخانه Natural Stone Countertops
سنگ روی کابینت و اپن باید در مقابل ضربه، سایش و رطوبت مقاوم باشد و وزن را به خوبی تحمل کند البته بسیار مهم است که کمترین واکنش را با شوینده ها و مواد غذایی داشته باشد. در طی سال های اخیر از سنگ های مصنوعی مختلفی نظیر کوارتز و یا کورین ، برای رویه کابینت آشپزخانه استفاده می شد ولی با وجود این رقبا ، سنگ طبیعی طرفداران و جایگاه خود را حفظ کرده است.
اطلاعات بیشتر
صفحات فوق – فشرده زیگما برای صفحات (میز) کابینت آشپزخانه
صفحات فوق – فشرده زیگما برای صفحات (میز) کابینت آشپزخانه Zigma Ultra-Compact Surfaces
زیگما® با توجه به اینکه از ترکیب مواد معدنی – خاک رس ، فلدسپار ، سیلیس و اکسید های طبیعی تشکیل شده است از آن محصولی 100% طبیعی و قابل بازیافت ساخته است. تخلخل موجود در فاوانیا نزدیک به صفر است و همین ویژگی آن را محصولی بهداشتی، مقاوم در برابر لکه، آسان برای تمیز کردن و غیر قابل نفوذ به مواد شیمیایی ساخته است. این محصول با توجه به اینکه محصولی از مواد طبیعی است ، در زمان قرار گرفتن در برابر اشعه UV تغییر رنگ نمی دهد. علاوه بر این، محصولی سبک و آسان برای نصب است. که تمام این ویژگی ها فاوانیا را محصولی مناسب برای فضای داخل و خارج خانه ساخته است. تمامی این ویژگی ها از فاوانیا محصولی مناسب برای تقریبا هر سطح مسکونی و یا تجاری ساخته است.
اطلاعات بیشتر